CHWILOWA PRZERWA

Przede mną seria wyczerpujących i ważnych badań a potem wizyt lekarskich. W związku z tym w najbliższym czasie poza podstawowymi informacjami na miesiąc marzec nie pojawią się nowe notki. Zapraszam do korzystania z archiwum.

Owocnego wędrowania przez Wielki Post.

Podziel się z innymi:

102 myśli nt. „CHWILOWA PRZERWA

 1. 7 Róża p.w.św. Antoniego-Część pierwsza, 5 tajemnica radosna-Odnalezienie Pana Jezusa w świątyni.
  Wiele darów płynących z modlitwy różańcowej.

   • I. Róża p.w. Matki Bożej Fatimskiej -Królowej Różańca Świętego
    1.Barka – śmierć na Krzyżu
    2.Moherek – Zmartwychwstanie Pana Jezusa
    Módlmy się za Barkę.

    Anno jak to dobrze, że rozpoczęłaś we właściwym czasie zmianę tajemnic. Całuski***

 2. Kochani odnalazłam piękną Nowennę do Najdroższej Krwi Jezusa Chrystusa wg sługi Bożego Bartolomea da Saluzzo a ponieważ do końca lipca zostało jeszcze wystarczająco czasu aby odmówić jedną Nowennę -9dniową. Zachęcam i polecam 🙂 , bo miesiąc lipiec jest szczególnym czasem czczenia Krwi Chrystusa.
  https://www.youtube.com/watch?v=_zm14HBvL7s

 3. należę do 5 Róży i w tym miesiącu odmawiam I tajemnicę Światła :Chrzest Pana Jezusa w Jordanie.
  Maryjo Matko Boża wyproś u Syna Swojego , a Pana naszego Jezusa Chrystusa łaskę uzdrowienia dla Barki . Amen ,Amen ,Amen

  • O Krwi Chrystusa która jesteś uzdrowieniem dla ciał i dusz naszych, wylej się na Barkę, by mogła żyć i pracować dla Twojej Jezu chwały. Amen.

  • Należę również do 5 Róży i w lipcu odmawiam tajemnicę Ustanowienia Eucharystii. Łączę się w modlitwie z pozostałymi osobami i myślę o chorej Basi. Może ktoś wpisze jakieś pocieszające wiadomości.

 4. Pamiętajmy Kochani, że jest ZMIANA TAJEMNIC RÓŻAŃCOWYCH
  I. RÓŻA p.w. MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ -KRÓLOWEJ RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO
  1.Barka – Droga Krzyżowa
  2.Moherek – Śmierć na Krzyżu
  …z nadzieją, że kolejne osoby się wpiszą 🙂
  Bareczka dalej choruje więc proszę módlmy się nie tylko w naszych intencjach ale szczególnie za nią.

 5. Roza 3, Sw St. Papczynskiego – Zeslanie Ducha Sw.
  Rzadko zagladam na bloga, ale zawsze lacze sie z wami w modlitwie rozancowej, to jedyna Roza do ktorej naleze.
  Niech Pan Jezus ulzy Barce w chorobie i boluoraz blogoslawi wszystkim modlacym sie.
  Ciekawe, ale tak jak Anna modlilam sie w Maju razem z Luiza Piccareta „Dziewica Maryja w Krolestwie Woli Bozej. Co wiecej jest to swietnie czytane na Ytube przez KuBogu
  https://www.youtube.com/watch?v=lvsQ9OYpfDI&list=PLEosU9StokBAcCwi_p4QoGmWCC6Xvq4_a
  oraz
  24 godziny Meki
  https://www.youtube.com/watch?v=j39OsGGnUz8
  Z Panem Bogiem
  BozenaM

  • Dziękuję Bożenko, że się odezwałaś, że podałaś linki. Ja niestety przerwałam pracę z Maryją nad wyzbywaniem się woli własnej na rzecz Woli Bożej i Twoja wypowiedź stawia mnie na baczność. Wielkie dzięki. Niech Maryja z Duchem Świętym podejmie nade mną ponownie naukę życia zgodnie z Wolą Bożą. Pozdrawiam serdecznie.

 6. ZMIANA TAJEMNIC RÓŻAŃCOWYCH
  I. RÓŻA p.w. MATKI BOŻEJ FATIMSKIEJ -KRÓLOWEJ RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO
  1.Barka – Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa
  2.Moherek – Droga Krzyżowa

  Kochani nie wiem ile Was się modli dalej na różańcu. Wpiszcie swoje tajemnice pod spodem. Barkę wpisałam. Jeśli nie ma siły się modlić różańcem to na pewno modli się sercem.

  (mój komp się psuje. Nie wiem jak ten komentarz się opublikuje. Za ewentualne błędy przepraszam)

  • Dziś wspomnienie św. Rity, powierzam Jej wstawiennictwu Ciebie Basiu. Dziś posługujemy modlitwą wstawienniczą w kościele,będę prosić za Tobą o wytrwałość , bo wolą Ojca nie jest cierpienie lecz zdrowie. Jezus, ukochany nasz Pan zabrał nasze cierpienie, ból, grzech, śmierć na drzewo krzyża i w Jego Krwi i Wodzie która wytrysnęła z przebitego serca jest źródło naszego życia tu , teraz i nadziei na życie wieczne. W Imię Jezusa Chrystusa błogosławię Tobie Basiu i przyzywam Jego mocy nad Tobą. Bądź uzdrowiona, bądź błogosławiona w Panu naszym Jezusie Chrystusie. Amen.

 7. Kazdy bol, lek a szczegolnie cios zadany przez naszych bliskich niech zostanie przemieniony na Wole Boza przez wstawiennictwo Maryi.

  • Jutro moja wnuczka przystępuje do I komunii św. deklaruję pamiętać, wspomnieć Panu Jezusowi o Was a szczególnie przypomnieć Mu o Barce.
   pozdrawiam Was. Basia

   • Basiu, życzę by wnusia, która przyjęła Jezusa do swojego serca, życia, nigdy się z Nim nie rozstawała. Niech Jezus który ukochał dzieci, błogosławi Twojej wnusi teraz i zawsze.

  • Maryjo, wstawiaj się za nami abyśmy kierowali się Bożą Wolą, abyśmy poddali swoją wolę , Woli Ojca. Maryjo, pomagaj nam nieustannie na nowo stawać się dziećmi Boga. Twoimi dziećmi jesteśmy i Ty nas prowadź do Ojca , do Syna, do Ducha Świętego. Amen.

 8. Przez wstawiennictwo Luizy Piccarrety proszę Cię Jezu z całego serca o zupełne uzdrowienie Basi -Barki.
  Panie Jezu pozwól by to uzdrowienie stało się dowodem i znakiem jak wielkich łask zamierzasz udzielać tym, którzy zechcą żyć zgodnie z Wolą Bożą tak jak uczy tego Maryja:
  http://wiara.daiguo.com/doc/Dziewica_Maryja.pdf
  i korzystając z tych nauk rozważają 24 godziny Twojej męki:
  http://www.wolaboza.org/godziny-meki-naszego-pana-jezusa-chrystusa/

  • Maryjo, nasza siostra w wierze Basia oddała całkowicie swoją wolę Bogu, zawierzyła Ojcu, Synowi i Duchowi Świętemu swoje życie i śmierć podobnie jak Luiza Piccarreta. Prosimy Ciebie Matko, byś wzięła na kolana Basię, przytuliła do swego matczynego Serca , jak czyniłaś to z z „małą córeczką Woli Bożej”. Ty jako Mama najlepsza , najkochańsza wstawiaj się do Jezusa, by to życie Basi tu na ziemi trwało w całkowitym zdrowiu jak najdłużej i w ten sposób objawiła się moc i chwała Boża. Amen.

 9. może po lekcjach Maryi ktoś zechce zgłębić tajemnice męki Jezusa.
  Pan Jezus obiecuje wielkie łaski tym, którzy zechcą towarzyszyć Mu w męce.
  file:///C:/Documents%20and%20Settings/xp/Pulpit/Luisa_Piccarreta-24_godziny_meki_naszego_Pana_Jezusa_Chrystusa.pdf

 10. 8 RÓŻA p.w.Bł.Bartola Longo.W lutym 2018r. miałam V Tajemnicę Radosną,czyli teraz w kwietniu – II Tajemnica Światła (Wesele w Kanie).Szczęść Boże.
  Maria Sz.

 11. Kochani! Proszę! Nie opuszczajcie Różańca! Barka jest bardzo chora. Połączmy naszą modlitwę z jej cierpieniem i ofiarujmy Jezusowi i Maryi we wszystkich naszych intencjach.
  Niech ten Różaniec przetrwa wszelkie przeszkody!

  (odmawiam teraz tajemnicę 2 bolesną -biczowanie Pana Jezusa)

 12. Zaglądam co jakiś czas i tak sobie myślę: czy doszłaś już Basiu chociaż troszkę do siebie? Nie ma nowej notki i nie szkodzi. Tylko zdrowiej Słoneczko ***
  Pamiętam w modlitwie. Błogosławię Ci +

 13. Polecam Barkę Miłosiernemu Bogu Ojcu w nim nadzieja i uzdrowienie. Proszę Cię Boże o łaskę dla Twej wiernej slużebnicy. Amen.Amen.Amen

 14. W krzyżu cierpienie w krzyżu zbawienie,
  W krzyżu miłości nauka.
  Kto Ciebie Boże, raz pojąć może,
  Ten nic nie pragnie, ni szuka.
  Kiedy cierpienie, kiedy zwątpienie,
  Serce ci na wskroś przepali,
  Gdy grom się zbliża, pośpiesz do krzyża,
  On ciebie wesprze, ocali.
  Słowami tej pieśni pragnę dodać Ci otuchy Barko ! pozdrawiam serdecznie Basia

  • Piękna i radosna jest ta Matka Boża Pocieszenia w Sanoku, która trzyma leżącego „na boku” Jezusa. Nigdy Takiego Jezusa na obrazach nie widziałam 🙂 .

  • Matko Boża Pocieszenia, weź na kolana obolałą, udręczoną licznymi chorobami Barkę, Twoją kochaną Córeczkę, połóż na niej rękę, przytul do serca i zrób wszystko co w Twojej mocy. Zanieś ją na rękach przed tron Boga Ojca i Twojego Syna i Ducha Świętego. Boże Ojcze, któryś dał jej życie, Jezu, który umarłeś za grzech i wszelkie choroby i Ty Duch Święty Ożywicielu, pobudź Basię do życia, uzdrów, ulecz. Niech wypełni się Twoja wola Boże. Amen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *