CHWILOWA PRZERWA

Przede mną seria wyczerpujących i ważnych badań a potem wizyt lekarskich. W związku z tym w najbliższym czasie poza podstawowymi informacjami na miesiąc marzec nie pojawią się nowe notki. Zapraszam do korzystania z archiwum.

Owocnego wędrowania przez Wielki Post.

Podziel się z innymi:

63 myśli nt. „CHWILOWA PRZERWA

  • Dziś wspomnienie św. Rity, powierzam Jej wstawiennictwu Ciebie Basiu. Dziś posługujemy modlitwą wstawienniczą w kościele,będę prosić za Tobą o wytrwałość , bo wolą Ojca nie jest cierpienie lecz zdrowie. Jezus, ukochany nasz Pan zabrał nasze cierpienie, ból, grzech, śmierć na drzewo krzyża i w Jego Krwi i Wodzie która wytrysnęła z przebitego serca jest źródło naszego życia tu , teraz i nadziei na życie wieczne. W Imię Jezusa Chrystusa błogosławię Tobie Basiu i przyzywam Jego mocy nad Tobą. Bądź uzdrowiona, bądź błogosławiona w Panu naszym Jezusie Chrystusie. Amen.

 1. Kazdy bol, lek a szczegolnie cios zadany przez naszych bliskich niech zostanie przemieniony na Wole Boza przez wstawiennictwo Maryi.

 2. Przez wstawiennictwo Luizy Piccarrety proszę Cię Jezu z całego serca o zupełne uzdrowienie Basi -Barki.
  Panie Jezu pozwól by to uzdrowienie stało się dowodem i znakiem jak wielkich łask zamierzasz udzielać tym, którzy zechcą żyć zgodnie z Wolą Bożą tak jak uczy tego Maryja:
  http://wiara.daiguo.com/doc/Dziewica_Maryja.pdf
  i korzystając z tych nauk rozważają 24 godziny Twojej męki:
  http://www.wolaboza.org/godziny-meki-naszego-pana-jezusa-chrystusa/

  • Maryjo, nasza siostra w wierze Basia oddała całkowicie swoją wolę Bogu, zawierzyła Ojcu, Synowi i Duchowi Świętemu swoje życie i śmierć podobnie jak Luiza Piccarreta. Prosimy Ciebie Matko, byś wzięła na kolana Basię, przytuliła do swego matczynego Serca , jak czyniłaś to z z „małą córeczką Woli Bożej”. Ty jako Mama najlepsza , najkochańsza wstawiaj się do Jezusa, by to życie Basi tu na ziemi trwało w całkowitym zdrowiu jak najdłużej i w ten sposób objawiła się moc i chwała Boża. Amen.

 3. może po lekcjach Maryi ktoś zechce zgłębić tajemnice męki Jezusa.
  Pan Jezus obiecuje wielkie łaski tym, którzy zechcą towarzyszyć Mu w męce.
  file:///C:/Documents%20and%20Settings/xp/Pulpit/Luisa_Piccarreta-24_godziny_meki_naszego_Pana_Jezusa_Chrystusa.pdf

 4. 8 RÓŻA p.w.Bł.Bartola Longo.W lutym 2018r. miałam V Tajemnicę Radosną,czyli teraz w kwietniu – II Tajemnica Światła (Wesele w Kanie).Szczęść Boże.
  Maria Sz.

 5. Kochani! Proszę! Nie opuszczajcie Różańca! Barka jest bardzo chora. Połączmy naszą modlitwę z jej cierpieniem i ofiarujmy Jezusowi i Maryi we wszystkich naszych intencjach.
  Niech ten Różaniec przetrwa wszelkie przeszkody!

  (odmawiam teraz tajemnicę 2 bolesną -biczowanie Pana Jezusa)

 6. Zaglądam co jakiś czas i tak sobie myślę: czy doszłaś już Basiu chociaż troszkę do siebie? Nie ma nowej notki i nie szkodzi. Tylko zdrowiej Słoneczko ***
  Pamiętam w modlitwie. Błogosławię Ci +

 7. Polecam Barkę Miłosiernemu Bogu Ojcu w nim nadzieja i uzdrowienie. Proszę Cię Boże o łaskę dla Twej wiernej slużebnicy. Amen.Amen.Amen

 8. W krzyżu cierpienie w krzyżu zbawienie,
  W krzyżu miłości nauka.
  Kto Ciebie Boże, raz pojąć może,
  Ten nic nie pragnie, ni szuka.
  Kiedy cierpienie, kiedy zwątpienie,
  Serce ci na wskroś przepali,
  Gdy grom się zbliża, pośpiesz do krzyża,
  On ciebie wesprze, ocali.
  Słowami tej pieśni pragnę dodać Ci otuchy Barko ! pozdrawiam serdecznie Basia

  • Piękna i radosna jest ta Matka Boża Pocieszenia w Sanoku, która trzyma leżącego „na boku” Jezusa. Nigdy Takiego Jezusa na obrazach nie widziałam 🙂 .

  • Matko Boża Pocieszenia, weź na kolana obolałą, udręczoną licznymi chorobami Barkę, Twoją kochaną Córeczkę, połóż na niej rękę, przytul do serca i zrób wszystko co w Twojej mocy. Zanieś ją na rękach przed tron Boga Ojca i Twojego Syna i Ducha Świętego. Boże Ojcze, któryś dał jej życie, Jezu, który umarłeś za grzech i wszelkie choroby i Ty Duch Święty Ożywicielu, pobudź Basię do życia, uzdrów, ulecz. Niech wypełni się Twoja wola Boże. Amen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *