KILKA SŁÓW

Dość długo się nie pojawiałam na blogu, choć Wasze wiadomości starałam się w miarę możliwości i czasu odczytywać i omadlać wszystkie prośby.

Powód nieobecności – okazuje się, że od dwóch lat zawierzając jak zawsze Panu kolejną dolegliwość, funkcjonuję z dwoma rozwarstwiającym się tętniakami na tętnicy biodrowej i udowej. Ból, który nie pozwala leżeć, siedzieć, stać, chodzić, o wchodzeniu czy schodzeniu po schodach nie wspomnę. Ból nie reagujący na bardzo silne leki, po których to lekach nadciśnienie wzrosło, a niewydolne serce zrobiło się jeszcze bardziej niewydolne, na tyle, że czasem oddychanie jest dużym wysiłkiem. W najbliższym czasie trzeba będzie poddać się operacji, chociaż najpierw muszę unormować ciśnienie i wzmocnić serce.

To, że te tętniaki jak do tej pory wytrzymały uważam, za ewidentny cud Boży. Pan podtrzymywał mnie na czas koniecznej pracy (bilans i jego badanie, roczne sprawozdania do Ministerstwa i kilku innych ważnych spraw). Jeszcze tylko dokończenie spraw z nowym blogiem i kilka spraw w pracy, o ile Pan pozwoli to wszystko wykonać.

Nowy blog będzie i adres, gdy zostanie postanowiona ostateczna wersja, zostanie podana do wiadomości zarówno w menu bloga na górze, jak i osobnej notce. Myślę, że w ciągu dwóch tygodni, a więc do Wielkiego Postu wszystko zostanie podomykane. 

W związku z powyższym proszę, abyście się nie martwili, że wszystko zniknie i zginie. 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę błogosławionego Dnia Pańskiego. 

Podziel się z innymi:

5 myśli nt. „KILKA SŁÓW

  1. Droga pani Barbaro,przypadkiem trafiłam na Pani Blog i pokochałam GO życzę Pani dużo zdrowia i bardzo niecierpliwie czekam na ciąg dalszy
    z serdeczną modlitwą
    Zofia

  2. Bareczko kochana w Ręce Maryji oddajemy Ciebie razem z chorobami i cierpieniem by zaniosła je do swego syna Jezusa.On jest najlepszym lekarzem i wie czego nam trzeba.Jezu Ufam Tobie.

  3. Basiu, Ty martwisz się o nas a my martwimy się o Ciebie i naszego Opiekuna. Zawierzamy Was Bożej opiece, zanurzamy w Krwi Chrystusa, powierzamy w modlitwach, ofiarowujemy za Was Eucharystie i prosimy Jezusa na osobistych rozmowach by Wam błogosławił każdego dnia. Właśnie odchodzę od komputera i klękam przed Jezusem Miłosiernym, Matką Bożą Licheńską i Najświętszym Sercem Jezusa. Niech błogosławieństwo Boga Wszechmogącego spocznie na Was teraz i pozostanie z Wami na zawsze. Amen. +

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *