MODLITWA DO DZIECIĄTKA JEZUS O ULECZENIE CHOREGO

Modlitwa do Dzieciątka Jezus o uleczenie chorego.

 

O Dziecię Jezus, Panie życia i śmierci, choć jestem niegodnym grzesznikiem, w głębokim uniżeniu błagam o uzdrowienie …. (imię osoby chorej, dla której prosi się o łaskę) tak bardzo drogiej memu sercu.

On (ona) bardzo cierpi i nie znajduje innej ulgi jak tylko w Tobie, w którym złożyła całą swą ufność.

Podźwignij go (ją), o Niebieski Lekarzu, ulecz z jego (jej) choroby i obdarz dobrym zdrowiem, jesli jest to zgodne z Twoją Wolą  i prawdziwym dobrem jego (jej) duszy:

 

Ojcze nasz….. Zdrowaś Maryjo……, Chwała Ojcu

 

Od lat korzystam z tej modlitwy (nie tylko w Okresie Bożego Narodzenia) odpowiadając na wszystkie prośby o modlitwę w intencji uzdrowienia z najróżniejszych chorób. Dołączam do niej Koronkę do Dzieciątka Jezus.  

 

Podziel się z innymi:

13 myśli nt. „MODLITWA DO DZIECIĄTKA JEZUS O ULECZENIE CHOREGO

  1. Dzieciateczko Jezus Ty Najlepszy z Synow Ktory Jestes Prawdziwie Bogiem i Prawdziwie Czlowiekiem Ty wiesz jak Cierpiala Twja Matka Najlepsza z Matek Obdarz zdrowiem i radoscia moich synow.

  2. Kochane Dziecię Jezus w dzisiejszej Ewangelii zostałeś ofiarowany Bogu Ojcu w świątyni jerozolimskiej, ja również chcę ofiarować Ci znane mi osoby chore, cierpiące w dzisiejszej Eucharystii o 18tej. Przyjmij moją bezinteresowną modlitwę w ich intencji i przyjdź im Jezu z pomocą. Ulecz ich fizycznie i duchowo, Ty znasz przyczynę ich chorób, niedomagań. Twoja miłość leczy, Twoja miłość uzdrawia. Dziękuję Ci Jezu za Twoją miłość ku nam, bo ona daje nam życie i to życie w obfitości tu na ziemi i kiedyś w niebie. Amen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *