MODLITWA I PROŚBY DO MATKI BOŻEJ GIETRZWAŁDZKIEJ

Matko Niebieskiego Pana, Lekarko dusz i ciał ludzkich, Pani Gietrzwałdzka, Ty która wsławiłaś to miejsce Swoją obecnością, racz wejrzeć na mnie łaskawym wzrokiem i uproś u Swego Syna Jezusa Chrystusa tak bardzo potrzebne mi łaski… Przyjdź, litościwa i miłosierna Pani Niebios, z pomocą moim prośbom i postanowieniom. Amen.

 

 

PROŚBY DO MATKI BOŻEJ GIETRZWAŁDZKIEJ

 

KSIĘGA PRÓŚB I PODZIĘKOWAŃ

Pod poniżej podanym linkiem można wysłać on-line prośby i podziękowania za otrzymane łaski za wstawiennictwem Matki Bożej Gietrzwałdzkiej


http://www.sanktuariummaryjne.pl/modlitwa/ksiega-prosb-i-podziekowan-przez-wstawiennictwo-matki-bozej-gietrzwaldzkiej/

 

 

oraz za wstawiennictwem Sługi Bożej siostry Barbary Samulowskiej


http://www.sanktuariummaryjne.pl/sanktuarium/siostra-stanislawa-barbara-samulowska/modlitwa-o-otrzymanie-laski/

 

Niech Matka Boża Gietrzwałdzka i Sługa Boża siostra Barbara Samulowska skutecznie orędują we wszystkich Waszych intencjach. 

Podziel się z innymi:

12 myśli nt. „MODLITWA I PROŚBY DO MATKI BOŻEJ GIETRZWAŁDZKIEJ

  1. Panie, nasz Boże, daj nam, sługom swoim, cieszyć się trwałym zdrowiem duszy i ciała, a za wstawiennictwem Najświętszej Maryi, Pani Gietrzwałdzkiej, uwolnij Moją Mamę i Przyjaciółkę od ciężkich chorób Amen.

  2. Matko Boża Gietrzwałdzka, wypraszająca łaski, pokornie błagamy Cię uproś łaskę uzdrowienia dla Naszej Babci oraz Naszej Cioci Anitki.

  3. Mateńko Kochana proszę Cię mocno o łaskę uzdrowienia dla Mojej Kochanej mamy i przyjaciółki Anity. Matko prowadź je drogą którą winny iść by odzyskać zdrowie.

  4. Matko Niebieskiego Pana, Lekarko dusz i ciał ludzkich, Pani Gietrzwałdzka, Ty która wsławiłaś to miejsce Swoją obecnością, racz wejrzeć na Moją Mamę łaskawym wzrokiem i uproś u Swego Syna Jezusa Chrystusa tak bardzo potrzebną jej łaskę uzdrowienia. Przyjdź, litościwa i miłosierna Pani Niebios, z pomocą moim prośbom i postanowieniom. Amen.

  5. Matko Boża pokornie błagamy Cię o uzdrowienie Naszej Kochanej Babci Haliny, kiedy już wszystkie lekarstwa zawiodły Ty Nam jesteś wsparciem i Naszą nadzieją w te ciężkie dni.

  6. Matko Niebieskiego Pana, proszę wejrzyj Na Moją Mamę Halinę łaskawym wzrokiem i uproś u Swojego Syna tak bardzo potrzebną Jej łaskę uzdrowienia.

  7. P Jezu Maryjo za wstawienictwem sw Jozefa prosze o wyzwolenie mnie i dzieci z grzechu, ze zla, zlych duchow ,przeklenstwa(rowniez dla innych osob z tym zwiazanych),o zdrowie duszy i ciala,o przywrocenie wszystkiego co w nas umarlo a co zlo zabralo,zabierz serca kamienne a daj serca podobne do serca twojego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *