OFIAROWANIE KRWI CHRYSTUSA Z PROŚBĄ O ŁASKĘ

Znalezione obrazy dla zapytania NAJDROŻSZA KREW CHRYSTUSA

Ojcze Przedwieczny, ofiaruję Ci Krew Przenajświętszą Jezusa Chrystusa na zadośćuczynienie za grzechy moje, za potrzeby Kościoła i za  …. (wymienić łaskę, którą pragnie się otrzymać)

Podziel się z innymi:

39 myśli nt. „OFIAROWANIE KRWI CHRYSTUSA Z PROŚBĄ O ŁASKĘ

  1. O Krwi Przenajświętsza Pana naszego, obmyj swą mocą udręczenia duszy i choroby ciała mojego męża i moje. Bądz uwielbiona Krwi ,Zbawiciela naszego.

  2. W Twej Przenajswietszej Krwi, Panie, zanurzam Lenę, moją matkę i ojca, brata, Macieja i wszystkich mi bliskich i nieprzyjaciół. Nawróć ich, Dobry Boże.

  3. Krwi Przenajdroższa Jezusa wylana od ostatniej kropli za zbawienie świata, obmyj nas ze szpetoty naszych grzechów. Amen.

  4. Ojcze Przedwieczny, dziś w pierwszy piątek miesiąca, ofiaruję Ci Krew Przenajświętszą Jezusa Chrystusa na zadośćuczynienie za grzechy moje, za grzechy całego świata i za potrzeby Kościoła. Amen.

    • Jezu, któryś obmywał swą Krwią Przenajświętszą śp. Jadwigę za życia tu na ziemi, daj jej przystęp do Twojego Serca w Niebie. Amen.

    • Uwielbiam Cię Krwi Chrystusa, która dajesz nam zbawienie, spraw aby wszyscy dostąpili łaski z daru Twej Przenajdroższej Krwi. Amen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *