AKT POŚWIĘCENIA SIĘ DUCHOWI ŚWIĘTEMU

AKT POŚWIĘCENIA SIĘ DUCHOWI ŚWIĘTEMU

Duchu Święty, Boski Duchu światła i miłości, Tobie poświęcam mój rozum, serce, wolę i całą moją istotę, teraz i na zawsze.

Spraw, aby mój rozum był zawsze posłuszny Twoim natchnieniom i by odkrywał Twoją obecność w Kościele, który Ty nieomylnie prowadzisz.

Niech moje serce zawsze płonie miłością Boga i bliźniego, a moja wola niech będzie zgodna z wolą Bożą, aby całe moje życie mogło stać się wiernym naśladowaniem życia i cnót naszego Pana i Zbawcy Jezusa Chrystusa, któremu niech będzie cześć i chwała wraz z Ojcem i Tobą na wieki. Amen.

Ojcze nasz i Chwała Ojcu (7 razy)

na uproszenie 7 darów Ducha Świętego

W. Ześlij Ducha Twego, a powstanie życie,

O. I odnowisz oblicze ziemi.

Módlmy się:

Duchu Święty, który napełniasz okrąg ziemi i przenikasz tajniki naszych serc, odnów nas swą ożywczą łaską i spraw, abyśmy byli wiernymi świadkami Twojej prawdy. Ty, który mieszkasz w nas, aby wspomagać naszą słabość, ześlij ogień Twej Bożej mocy, aby oczyścił nas, umocnił i obudził tęsknotę za nową ziemią i nowym niebem. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Podziel się z innymi:

15 myśli nt. „AKT POŚWIĘCENIA SIĘ DUCHOWI ŚWIĘTEMU

  1. Duchu Swięty, odnów oblicze naszej Ojczyzny, prowadź polską młodzież do Prawdy, do Boga, prowadź mojego syna do Kościoła, odnów w całej mojej rodzinie Twoją moc i dary, jakie otrzymalismy wszyscy w sakramencie Chrztu Sw.

  2. Duchu Święty, przybądź do naszej rodziny, nawróć niewierzących i grzeszników, prowadź moją nastoletnią córkę drogą do Boga, niech się nawróci i zacznie lepiej się uczyć w szkole. Amen

  3. Duchu Święty, przybądź do naszej rodziny, nawróć niewierzących i grzeszników, prowadź moją nastoletnią córkę drogą do Boga, niech się nawróci i zacznie lepiej się uczyć w szkole. Powierzam Ci całe moje życie i życie bliskich mi osób. Prowadź i kieruj nami. Amen

  4. Duchu Święty prowadź mnie, prowadź nas jako Wspólnotę ludzi wierzących jako Twój Kościół przez najbliższe dwa lata a potem do skończenia świata. Amen.

    • Duchu Święty przyjdź do mojej rodziny, tak jak przyszedłeś do Maryi, jak przyszedłeś do Apostołów. Duchu Święty tchnij na nowo swą moc, swoją łaskę. Chcemy się narodzić na nowo w Tobie Duchu Święty. Amen.

    • Duchu Święty przyjdź do mojej rodziny, otwórz serca na Twoje zbawienne pouczenia, otwórz umysły na prawdę objawioną w Chrystusowym Kościele, otwórz uszy na Twoje natchnienia. Przynaglaj nas, przekonuj nas, rozgrzej nas swoją miłością. Amen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *