TYDZIEŃ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA ZBAWICIELA

Tydzień Najświętszego Serca Zbawiciela

 

NIEDZIELA: Kochaj Mnie!

Kochać – to oddać się całkowicie i bez zastrzeżeń Bożemu Sercu. Zapomnieć o sobie dla miłości tego, którego się kocha.

 

PONIEDZIAŁEK: Radź się Mnie!

Ja jestem wiernym Przyjacielem. Nie czyń nic bez mojej rady. Ja jeden pozostaję przy Tobie, gdy wszyscy inni cię opuszczą.

 

WTOREK: Naśladuj Mnie!

Moim pokarmem jest czynić wolę Ojca i spełnić Jego dzieło Miłosierdzia i Miłości.

 

ŚRODA: Posługuj się Mną!

Jako Naprawicielem twoich błędów… Jako Uświęcicielem twoich czynów…

 

CZWARTEK: Jednocz się ze Mną!

Jak najczęściej – przez Komunię świętą sakramentalną. Jeszcze częściej – przez Komunię świętą duchową. Zawsze – przez Komunię zjednoczenia z Moją Wolą.

 

PIĄTEK: Patrz na Mnie!

Wiszącego na krzyżu i czytaj we Mnie, w Moim Sercu, niezmierzoną miłość, jaką mam dla ciebie.

 

SOBOTA: Ofiaruj Mnie!

Przez ręce Maryi, przez ręce kapłana, i przez wszystkie twe sprawy złączone z moimi.

 

ZAWSZE: Oddawaj mi chwałę!

Przez wiarę – ponieważ jestem Bogiem!

Przez ufność – ponieważ jestem Zbawicielem!

Przez wierność – ponieważ jestem Twoim Przyjacielem.

Podziel się z innymi:

30 myśli nt. „TYDZIEŃ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA ZBAWICIELA

 1. Panie Jezu, zjednoczyłam się ze Tobą w Komunii Świętej! Dziś czwartek, zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Uwielbialiśmy Twój Majestat, w Hostii ukryty. Śpiewaliśmy; Święty Boże! Święty mocny! Święty nieśmiertelny! Zmiłuj się nad nami. 3 razy. Od powietrza, głodu, ognia i wojny, Wybaw nas Panie. 3 razy. Jutro uroczystość Twojego Najświętszego Serca. Jezu, czekam na Twoją obecność we mnie, ze mną. Bądź uwielbione Serce Jezusowe , które daje nam zbawienie. Tęsknię za Tobą, Panie. Amen.

  • Dziś piątek, Uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego. Każesz mi patrzeć na siebie , na Twoje Najświętsze Serce. Wybieram się na adorację Najświętszego Sakramentu, wybieram się do Trybunału Twojego miłosierdzia, co zobaczę; swoją nędzę i Twoją miłość, dotknie mnie Twoje miłosierne spojrzenia. Wielkie Serce Jezusa, dotknij mojego małego serca. Amen.

   • Zakończył się dzień sobotni. Przez Serce Maryi do Serca Jezusa. Ofiarowałam Tobie dziś w porannej Eucharystii ks. Piotra z okazji imienin. Prosiłam, abyś przywołał Go po imieniu a Ty Maryjo Matko Kapłańska abyś wstawiała się za Nim, abyś nieustannie powierzała Jego Sercu Jezusowemu. Jezu ofiarowałam Tobie również moje dziecko, pierworodną córkę, która obchodziła swoje imieniny. Niech Twój Duch święty prowadzi ją przez całe życie. Amen.

  • „Kochać – to oddać się całkowicie i bez zastrzeżeń Bożemu Sercu. Zapomnieć o sobie dla miłości tego, którego się kocha.”
   Jezu zraniłam dziś Twoje Serce. Nie dotrzymałam obietnicy, zawiodłam a wszystko przez upał w słońcu 57 w cieniu 32 stopnie. Panie Jezu, wybacz. Ty wiesz, że Cię kocham, ale pomnóż mą wiarę, abym była gotowa narażać życie dla Ciebie. Amen.

  • Mówisz mi dziś Jezu „Ja jestem wiernym Przyjacielem. Nie czyń nic bez mojej rady. Ja jeden pozostaję przy Tobie, gdy wszyscy inni cię opuszczą.”
   Tak Panie potrzebuję Twojej RADY i każdego dnia o nią proszę Ducha Świętego, który pochodzi od Ojca i Ciebie Synu Boży. Proszę o wszystkie siedem darów abym umiała z nich korzystać dla uświęcenia siebie, moich bliskich i tych których stawiasz mi na drodze życia. Dziękuję że jesteś ze mną , mój Boski Przyjacielu.

  • Naśladuj Mnie! Mówisz dziś do mnie, Panie. Jezu, nie potrafię, nie umiem…
   Ty byłeś Bogiem, ja prochem i niczym..
   Jezu pomóż, z Tobą pokonam i zrobię to co niemożliwe.
   Jezu roznieć w sercu mym płomień wiary, nadziei i miłości. Amen.

  • Posługuj się Mną! Jako Naprawicielem twoich błędów… Jako Uświęcicielem twoich czynów…
   Jezu obmyj mnie swą Najdroższą Krwią, zgładź nieprawość moją. Uzdrów moje rany spowodowane grzechem. Uświęć mnie jako dziecko Boga, uświęć mnie jako żonę i matkę. Uświęć mnie jako że jestem członkiem Twojego mistycznego Ciała. Amen.

  • Serce Jezusowe, które dałeś nam zbawienie, Ciebie uwielbiam każdego dnia. Twoja miłość wypływającą z Twego Najświętszego Serca podtrzymuje moje życie w Tobie. Bądź uwielbiony teraz i zawsze w moim sercu, Jezu. Amen.

 2. Ofiaruje Tobie Panie mój, całe życie me. Cały jestem Twój, aż na wieki.
  Oto moje serce przecież wiesz, Tyś miłością mą jedyną jest . Amen.

 3. Bądź uwielbiony Baranku Boży, przybity do krzyża za moje grzechy i całego świata. Adorowałam Cię Jezu w Najświętszym Sakramencie rano po Mszy Świętej i będę Cię jeszcze dziś adorować wieczorem i rozważać Twoje dzieła miłości..

  • Serce Jezusa – gorejące ognisko Miłości w Tobie zatapiam się bez reszty-Ty jesteś moim wybawieniem, w Tobie pokładam nadzieję – Amen

 4. Jezu chcę Ciebie naśladować. Pragnę pełnić wolę Ojca do końca, tak jak Ty to uczyniłeś. Pomagaj mi realizować swoje powołanie do bycia świętą. Pomagaj mi być miłosierną i bezgranicznie kochającą na Twój wzór. Amen.

 5. Serce Jezusa mów do mnie zawsze, kiedy jestem na adoracji przed Najświętszym Sakramentem, mów do mnie zawsze, kiedy proszę Cię o radę, Jezu, Przyjacielu mój drogi, mów do mnie przez Twojego Ducha, ku pokrzepieniu serc wielu. Amen

 6. Kocham Cię Najświętsze Serce Jezusa, mojego Pana i Zbawiciela. Tobie powierzam siebie i moich bliskich, których kocham a zwłaszcza tych których kocham za mało. Amen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *