POTĘŻNA NIEBIOS KRÓLOWO – EGZORCYZM

POTĘŻNA NIEBIOS KRÓLOWO – egzorcyzm

 

POTĘŻNA NIEBIOS KRÓLOWO
I PANI ANIOŁÓW,
TY, KTÓRA OTRZYMAŁAŚ OD BOGA
POSŁANNICTWO I WŁADZĘ,
BY ZETRZEĆ GŁOWĘ SZATANA,
PROSIMY CIĘ POKORNIE,
ROZKAŻ HUFCOM ANIELSKIM,
ABY ŚCIGAŁY SZATANÓW,
STŁUMIŁY ICH ZUCHWAŁOŚĆ,
A ZWALCZAJĄC ICH WSZĘDZIE
STRĄCIŁY NA DNO PIEKŁA.
ŚWIĘCI ANIOŁOWIE I ARCHANIOŁOWIE,
BROŃCIE NAS I STRZEŻCIE NAS.
AMEN.

Podziel się z innymi:

38 myśli nt. „POTĘŻNA NIEBIOS KRÓLOWO – EGZORCYZM

 1. Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów, a więc i mojego Anioła Stróża, przyślij dziś Go do mnie, bo czuję się samotna, jestem chora i nie pójdę na Eucharystię i na spotkanie wspólnotowe. Maryjo, Ty sama zaopiekuj się wszystkimi chorymi na ciele i duszy. Amen.

 2. Najswietsza Maryjo Mamo rozwiazujaca wezly swoich dzieci blagam Ci wysluchaj mojej nowenny i rozwiaz wezly Karolinki .Odpedz zlo ktore ja otacza odmien jej trudny charakter spraw aby znow byla dobra corka pomoz jej poznac wierzacego chlopca aby pomogl jej powrocic doCiebie i Jezusa

 3. Potężna Krolowo Niebios chroń mnie i moją rodzinę od wszelkiego zła i knowań szatana.
  Przemień Matko w roku 2017wszystko zło w dobro dla mnie i w moim domu. Niech szatan z od nas ucieka.Matko błagam o pomoc dla mnie i mojej rodziny.

 4. Potężna Krolowo Niebios ,proszę przyjdź na rozgraniczenie drogi do mojego domu rodzinnego i działki koło domu ze.swoimi Aniołami i spraw żeby sprawa moja w sądzie została pomyślnie wygrana i koszta wszystkie sądowe by poniósł podstępny sąsiad i żona jego.

 5. Potężna Niebios Królowo, Matko Boża Szkaplerzna, chroń mnie, moją rodzinę od wszelkiego złego, niech szatan nie ma do nas dostępu. Spraw byśmy chodzili zawsze w obecności Bożej, w łasce uświęcającej. Amen

 6. Potężna Niebios Królowo wraz z Michałem Archaniołem uwolnijcie i brońcie Dominikę przed zakusami złego ducha. Wspomagajcie ją w drodze powrotu do Chrystusa. Amen.

 7. Potężna Niebios Królowo i Ty Święty Michale Archaniele, patronie Michaliny, która przystąpiła w dorosłym życiu, w naszym kraju do Chrztu Świętego, brońcie i strzeżcie Tego dziecka Bożego od wszelkich złych pokus tego świata. Duchu Święty daj rozpoznanie jej dalszej drogi życiowej, bo zbytnio błąka się po Polsce szukając swojego miejsca. Amen.

 8. Najświętsza Matko.Królowo wszystkich aniołów i archaniołów wydawaj im rozkazy abyśmy my twoje słabe dzieci odnajdywały siłę ku walce przeciwko złu które jest na naszej ukochanej ziemi. Wysyłaj nam na ratunek archanioła Michała który swoją siłą wspiera nas. Bądź przy nas Matko,Królowo dobroci i miłości spraw abyśmy potrafili wyrwać się ze zła i przestali się obawiać. Bądź nam opiekunką i wybawicielką.Nasza Królowo pokrzepiaj nas i walcz razem z nami. Amen

 9. Potężna Niebios Królowo i Wy Święci Aniołowie i Archaniołowie pomagajcie Księdzu egzorcyście uwolnić w czwartek Wacławę od wszelkiego złego, wszelkiej choroby, wszelkiego wpływu magii, bioenergoterapii i innego zniewolenia szatańskiego. Amen.

 10. Potężna Niebios Królowo, broń świat przed zakusami szatana, broń każdego serca człowieka przed zniewoleniem, uczyń wszystko co w Twojej mocy byśmy z ufnością powierzali się Opatrzności Bożej. Amen.

 11. Proszę Ciebie Maryjo wraz wszystkimi chórami Aniołów i Archaniołów o obronę przed szatanem i o dary Ducha Świętego dla Wacławy, która dziś przystępuje do spowiedzi generalnej o 16tej. Niech Miłosierdzie Boże ogarnie ją całkowicie i na zawsze. Święty Gerardzie, patronie dobrej spowiedzi, módl się za Wacławą. Amen.

 12. Potężna Niebios Królowo wraz z Michałem Archaniołem wspomagajcie Bogusię, która podjęła się pomocy duchowej nad Wacławą uwikłaną w sprawy okultystyczne, by pomóc jej przygotować się do spowiedzi generalnej. W Waszych rękach jest ocalenie duszy i ciała Wacławy, wstawiajcie się do Wszechmogącego Boga o miłosierdzie dla niej. Amen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *