MODLITWA STUDENTA ZA PRZYCZYNĄ ŚW. JÓZEFA Z KUPERTYNU

 

MODLITWA STUDENTA ZA PRZYCZYNĄ ŚWIĘTEGO JÓZEFA Z KUPERTYNU

 

Święty Józefie z Kupertynu, Przyjacielu studentów i Orędowniku zdających egzaminy, przychodzę, by błagać o Twoją pomoc w moich studiach (moich egzaminach).
Ty wiesz, z Twego osobistego doświadczenia, jak wielki niepokój towarzyszy trudowi studiów (zaangażowaniu w egzaminy) i jak łatwo popaść w niebezpieczeństwo zagubienia intelektualnego lub zniechęcenia.
Ty, który byłeś wspierany cudownie przez Boga w studiach i w egzaminach, aby zostać dopuszczonym do święceń kapłańskich, wyproś u Pana światło dla mojego umysłu i siłę dla mojej woli.
Ty, który w tak konkretny sposób doświadczyłeś matczynej pomocy Maryi, Matki Mądrości, proś Ją za mnie, żebym mógł przezwyciężyć szczęśliwie wszystkie trudności w studiach (w najbliższych egzaminach).
Łączę moją ufność w Twoją opiekę z mocnym postanowieniem, by żyć jak człowiek naprawdę wierzący. Amen.

 

MODLITWA STUDENTA

Św. Józefie z Kupertynu, zwracam się do Ciebie o pomoc. Czeka mnie jeden z trudniejszych egzaminów mojego życia. Obawiam się, że mogę zawieść. A przecież tyle wysiłku włożyłem w naukę. Dziś wydaje mi się, że jestem dobrze przygotowany, a na egzaminie mogę zapomnieć nawet swojego nazwiska. Pomóż mi! Pomóż mi! Twoje wstawiennictwo uważa się za niezawodne, przecież nie możesz sobie psuć opinii. Pamiętasz, że kiedyś i Ty byłeś w podobnej sytuacji. Proszę Cię bardzo, spraw, abym otrzymał tylko takie pytania, na które będę znał odpowiedź, aby egzaminatorzy potraktowali moją niewiedzę, jako mój atut, a luki w moim wykształceniu jako pedagogiczne wyzwanie.

Nauka nigdy nie była mocną stroną św. Józefa z Kupertynu (zm. 1663 r.), toteż kolejne egzaminy na studiach zdawał z wielką trudnością. Niejednokrotnie egzaminatorzy po prostu przymykali oko na jego niewiedzę, praktycznie „przepychając” go przez tok studiów

 

Podziel się z innymi:

518 myśli nt. „MODLITWA STUDENTA ZA PRZYCZYNĄ ŚW. JÓZEFA Z KUPERTYNU

 1. Święty Józefie z Kupertynu. Dziękuję za pomoc którą mnie darzysz na każdym egzaminie, zaliczeniu i kolokwiach. Proszę Cię o zdanie dwóch egzaminów (1.02) oraz dwóch zaliczeń (8.02, 9.02). Daj siłę, koncentrację i wytrzymałość w nauce.

 2. Święty Józefie proszę Cię o wstawiennictwo za moją córką Magdaleną, na czas zdawania egzaminów. Proszę Cię. Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu.

 3. Proszę o pomoc dla mojej córki aby pozaliczała wszystko aby miała jasny umysł, opanowała nerwy i odpowiedziała na wszystko, aby Św Józef pomógł jej. Bardzo proszę, bo wiem że dużo się uczyła i przygotowywała.

 4. Św. Józefie dziękuję za dotychczasowa pomoc we wszystkich egzaminach i sesjach, proszę 21.10.2019r. abyś był ze mną w czasie rozmowy o pracę. Proszę abym dostała takie zadania i pytania na które znam odpowiedzi i potrafiła wykorzystać całą swoją wiedzę żeby wypaść jak najlepiej. Proszę pomóż mi dzięki tej rozmowie kwalifikacyjnej dostać tę pracę. Bardzo o to proszę i dziękuję za dotychczasową każdą pomoc.

 5. Święty Józefie dopomoz mi w dzisiejszej obronie pracy magisterskiej. Tak daleko już doszłam a chciałabym dorwać do końca. Św. Jozefie miej mnie w opiece

 6. Święty Józefie z Kupertynu. Jutro kończymy 5 lat naszych ciężkich studiów. To ostatni dzień ostatni egzamin, dzień obrony. Bardzo się boimy i stresujemy. Chcę podziękować Ci za pomoc we wszystkich i błagać o pomoc jutro na egzaminie dyplomowym. Bądź ze mną i moim chłopakiem. Przez Chrystusa Pana NASZEGO Amen.

 7. Proszę o modlitwę w intencji obrony egzaminu magisterskiego w najbliższy czwartek o godzinie 11. Dla mnie i pozostałych studentek. Proszę o łaskawych egzaminatorów, jak również o to by wszystkie magistrantki wylosowały takie pytania na które będą znały odpowiedz.

 8. Św. Józefie z Kupertynu proszę o pomoc w obronie pracy licencjackiej dla Mateusza o dar mądrości, rozumu i męstwa oraz o dar rozeznawania co do przyszłości.

 9. Dziękuję Ci bardzo Święty Józefie z Kupertynu za pomoc w dotychczasowych egzaminach, proszę o pomoc w tym ostatnim, najważniejszym.

 10. Swięty Józefie z Kupertynu, proszę pokornie o dobrze zdane egzaminy z anatomii mojego syna Kamila. Proszę o łagodność w ocenach dla egzaminarorów. Niech Pan Bóg wynagrodzi im ich łaskawosć.

 11. Święty Józefie z Kupertynu proszę Cię o wstawiennictwo i pomoc w zdaniu najważniejszego w życiu egzaminu Sławka . Oświeć i napełnij jego umysł niezbędną wiedzą w tych dniach , żeby zdał te egzaminy i mógł Ci zawsze dziękować . Proszę wesprzyj jego wieloletni trud jaki musiał włożyć w przygotowanie się do tych egzaminów. Dodaj mu wiary , że z Bogiem i z Twoją pomocą może wszystko. Pomóż mu zdać te egzaminy bardzo Cię proszę

 12. Św. Józefie dziękując Ci za dotychczasową pomoc proszę o zaliczenie kolokwiów i zdanie egzaminów podczas sesji dla Mateusza. Błagam o jasność umysłu, koncentrację i dary Ducha św na nadchodzący czas.

 13. Święty Józefie pomóż mojej córce w zaliczeniu próbnych egzaminów gimnazjalnych. Spraw aby jej ciężka praca okazała się owocna. Ześlij na nią jasność umysłu.Oto bardzo Cię proszę. Twoja służebnica. Amen.

 14. Święty Józefie proszę Cię o pomoc w zdaniu dzisiaj o 10 egzaminu na którym mi bardzo zależy, spraw abym napisała dobrze na tyle pytań aby zdać ten egzamin w pierwszym terminie i o pomoc w trakcie. Bardzo proszę i liczę na Twoją pomoc

 15. Proszę Cie Święty Józefie z Kopertynu o wsparcie mojej córki Aleksandr na dzisiejszym egzaminie …Proszę o jasność umysłu i odrzucenie zwątpienia …

 16. Świety Józefie, proszę Cie o pomoc dla mojej córki Marii przy dzisiejszych egzaminach. Żeby miała siłę i jasny umysł i mogła zdac obydwa egzaminy pozytywnie

 17. Św. Józefie proszę o pomoc dla syna Mateusza podczas trwających egzaminów. Wypraszaj dla niego potrzebne łaski i światło Ducha św.

 18. Święty Józefie w poprzedniej sesji dzięki Twojej pomocy zdałam i zaliczyłam wszystkie przedmioty za co bardzo dziękuję. Teraz przed kolejną sesją proszę o Twoją pomoc i liczę że, pomożesz mi i w tej przygotować się na wszystko oraz zaznaczać dobre odpowiedzi i zdać. Bardzo proszę.

 19. Sw Józefie z Kupertynu proszę o pomoc podczas trwającej sesji dla syna Mateusza. Wypraszaj dla niego światło i dary Ducha św potrzebne do zdania egzaminów.

 20. Święty Józefie, prosze o twoje wstawiennictwo za mnie i moich znajomych w nadchodzącej sesji i zaliczeniach przed sesją. BARDZO PROSZĘ, pomóż nam. Amen

 21. Proszę Cię święty Józefie z Kupertynu o pomoc w nauce do mojego egzaminu dojrzałości, tak abym mogła dostać się na wymarzone studia. ty wiesz jak mi teraz ciężko i przez co przeszłam

 22. Błagam św. Józefa o wsparcie syna na kolokwium dzisiaj i w dniach następnych.Proszę o wyrozumiałość wykładowców, aby docenili ile starań syn poświęcił do przygotowań. Błagam o jasność umysłu dla syna. Aby leki jakie musi brać nie miały wpływu na wyniki w nauce, w tym i w egzaminach i kolokwiach i w innych zaliczeniach. Św. Józefie proszę o pomoc.Błagam Cię i wszystkich Świętych o pomoc. Błagam. Nie pozwól Cię po raz kolejny mojemu synowi przeżyć rozczarowanie. Oceńcie jego cierpliwość i chęć. Jeżeli w czymś zawinił to napewno bardzo tego żałuję. Błagam o pomoc i wsparcie.

 23. Święty Józefie z Kupertynu,

  Czeka mnie najtrudniejsza sesja ze wszystkich na tych studiach, a przed nią zaliczenia. Wielokrotnie prosiłam Cię o pomoc i nigdy mnie nie zawiodłeś, więc bardzo proszę, wysłuchaj mnie i teraz i pozwól zrealizować moje plany dając mi siłę do nauki i wiarę we własne możliwości.

  Wiem, że potęga Twojego wstawiennictwa jest ogromna.

  Amen

 24. Za chwilę zdaję jeden z ważniejszych egzaminów.. dłuższy czas mam problem z jego zaliczenie.. Proszę o pomoc w jego zaliczeniu.

 25. Święty Jozefie błagam Cię o wstawiennictwo, aby dobry Bóg zesłał swojego Ducha na mnie, abym mogła dobrze przygotować się do egzaminu, ktory mam za miesiac. Ogrom materiału do nauczenia.Dobry Boże za wstawiennictwem twego sługi Józefa, którego modlitwy wysłuchujesz ześlij swą mądrość,łatwość uczenia się i zapamiętywania,daj wiarę we własne siły.
  Amen

 26. święty Józefie, proszę Cie o pozytywny wynik z egzaminów szczególnie dzisiejszego mojej córki Karoliny. Miej ja w swojej opiece.
  Dziękuję za dotychczasową opiekę i proszę abyś nadal miał pod swoją opieką Karolinę.

 27. Święty Józefie z Kupertynu, potrzebuję dziś Twojej pomocy w zdaniu egzaminu na prawo jazdy. Ja sam nie dam rady, ale z Duchem Świętym wszystko jest możliwe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *